Правники і юристи Закарпаття розглянули гострі питання судової практики за круглим столом

Днями відбувся круглий стіл на тему: «Реалізація прав платників у порушених податкових та митних справах» зібрав фахівців-правників та юристів області. На заході, що відбувся в рамках тижня права, юристи Головного управління ДФС у Закарпатській області, Закарпатської митниці ДФС та відділення АПУ в Закарпатській області обговорили актуальні питання судової практики у контексті податкового законодавства.

Відкрив круглий стіл Юрій Сакалош, заступник начальника ГУ ДФС у Закарпатській області, який у вступному слові підкреслив особливу відповідальність юристів та важливість проведення таких тематичних заходів задля допомоги юристам при здійсненні ними правової діяльності.

Відтак Ростислав Пазина, голова відділення АПУ в Закарпатській області проаналізував зміни в законодавстві щодо сплати судового збору, розглянув проблемні питання та особливості його сплати. Зауважимо, що досвід учасників, які постійно працюють у правовій сфері та стикаються з гострими моментами на практиці, дозволив проводити глибокий та дискусійний розгляд питань.

Зокрема, Олександр Борсенко, заступник начальника відділу правового супроводження перевірок управління правової роботи ГУ ДФС у Закарпатській області, широко розкрив питання судової практики щодо розгляду податкових повідомлень-рішень, аналізуючи позиції Верховного суду України щодо вирішення спорів відшкодування податку на додану вартість. Фахівець доповнив теоретичні відомості практичною складовою, використовуючи матеріали Верховного суду України.

У свою чергу Іван Майор, адвокат, член відділення АПУ в Закарпатській області, доповнив круглий стіл розглядом питання про відповідальність суб’єктів владних повноважень в контексті податкового законодавства, використовуючи приклади з міжнародної практики, та аналізуючи судові справи.

Варто зазначити, що проведення круглих столів є традиційним для фахівців ГУ ДФС у Закарпатській області, оскільки обговорення важливих проблем, які пов’язані з діяльністю в правовій сфері, допомагають врегулювати гострі моменти та казуси, знаходити компроміс, а обмін досвідом – вдосконалити професійні навички.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
5 переглядів в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі