• Головна
  • Де купити неодимовий магніт для зупинки лічильника в Україні?
22:05, 27 листопада 2015 р.

Де купити неодимовий магніт для зупинки лічильника в Україні?

В Україні в останні роки тарифи за житлово-комунальні послуги стали «золотими» для середньостатистичної української сім'ї. Непривабливе становище з оплатою за воду, газ та електроенергії багатьох спонукає шукати адекватні способи економії.

Можна звернутися до допомоги «умільців», що беруться за свердління, зміну механізмів та інші засоби відмотування показань, гальмування функціонування лічильника. Однак такі способи загрожують викриттям. Розумніше звернути свій погляд на неодимовий магніт для зупинки лічильника. Це виріб давно активно використовується в Європі, Америці і Японії, настав час і нам взяти на озброєння один з ефективних і безпечних методів економії енергоресурсів.

Секрети вибору неодимового магніту на лічильник в Україні

Співробітники компанії, яким можна зателефонувати за вказаними контактами тут на сайт http://supermagnit.com.ua/, можуть підказати, як правильно підібрати під свій лічильник ефективний неодимовий магніт, щоб загальмувати або повністю зупинити лічильник газу, електроенергії, води. Слід знати, що для певного примірника обліку витрати води, «блакитного палива» або води потрібно магніт відповідного розміру. Якщо габарит пристрою буде менше, «шайба» не спрацює, а більше - лічильник можна і зовсім вивести з ладу.

Користувачі такої таблетки відзначають, що вона окупається вже після першого місяця роботи, не кажучи вже про щомісячну економію на ЖКГ.

Застереження: під час користування неодимовим магнітом бажано не перестаратися, щоб у контролюючих органів не виникало додаткових питань щодо малого споживання енергоресурсів.

Купити неодимовий магніт в Україні: відмінні риси

Сплав неодим-залізо-бор володіє небувалою до селі потужністю намагнічування. Крім того, магніт володіє компактними розмірами, досить низькою вартістю і великою ефективністю.

Щоб знати який магніт на лічильник електроенергії вам потрібен, зайдіть на сторінку http://supermagnit.com.ua/магниты-на-электросчетчик/ і виберіть ваш лічильник, навпроти кожного лічильника буде стоять мінімально необхідний магніт.

Щоб магніт послужив довго і з особливим результатом, апарат важливо не тільки правильно встановити навіть у важкодоступному місці, але і не свердлити, не нагрівати, не давати цікавим дітям.

Де купити неодимовий магніт в Україні?

Щоб придбати потрібний екземпляр, що економить ваші гроші, є можливість зателефонувати співробітнику компанії, яка на професійному рівні займається реалізацією даних пристроїв в Україні. Телефонуйте і замовляйте!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...