
10:07, 20 грудня 2011 р.
Розпал пристрастей навколо комплексу «Інтурист-Закарпаття»: дві спалені автівки
Пожежники, які оперативно прибули на місце події, швидко ліквідували пожежу. Однак від злочину постраждала не лише зазначена Toyota Camry, але й припаркована поруч Skoda Octavia. Обидва авто були припарковані біля офісу, на стіні якого висять вивіски ТОВ "Колегіум груп" і приватного нотріуса.
В обох автомобілів згоріли тільки передні частини, тоді як середня частина та зад авто залишилися неушкодженими.
Камера зовнішнього відеоспостереження зафіксувала на місці події двох осіб.
Одразу після того, як пожежу погасили, розслідуванням ситуації зайнялася оперативно-слідча група Ужгородського МУ УМВС України в Закарпатській області під керівництвом головного міліціонера обласного центру Закарпаття Івана Цьоки.
Нагадаємо, що постановою Господарського суду Закарпатської області було порушено провадження у справі про банкрутство ПАТ Готельно-туристичний комплекс «Інтурист-Закарпаття».
Розпорядником майна, за повідомленням газети «Голос України», було призначено арбітражного керуючого Ракушинець Андрія Андрашовича
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...