Купівля власної квартири – це дуже важливий етап в житті кожної людини. В основному квартири купують на вторинному ринку, але останнім часом великою популярністю стала користуватися житло в новобудовах від забудовника.

Компанія "Фундамент" пропонує продаж квартир від забудовника по вигідним цінам.

Деякі покупці, які уклали договір з компаніями-забудовниками, залишаються незадоволені якістю житла. Недобросовісні будівельники використовують для зведення будинків будівельні матеріали низької якості, тому покупцям доводиться усувати безліч недоробок і вкладати в житло додаткові кошти. На сучасному ринку працює чимало таких компаній, тому до вибору забудовника слід підходити відповідально і серйозно. Тільки в такому випадку ви зможете отримати переваги і гарантії.

Переваги квартир від компанії "Фундамент"

В цілому покупка квартири від забудовника – це дуже вигідна справа, оскільки таке житло має масу переваг:

 - квартири від забудовника у будь-якому випадку буде юридично чиста історія;

 - в новому будинку всі квартири мають сучасні нові комунікації і свіжий ремонт;

 - квартира в новобудові коштує дешевше, ніж на вторинному ринку. Безумовно, багато що залежить від місця розташування будинку. Наприклад, квартири від компанії"Фундамент" відрізняються прекрасним поєднанням ціни і якості;

 - забудовники продають квартири з вільним плануванням. Тобто покупець може самостійно зробити ремонт на свій смак;

 - забудовники пропонують покупцям на вибір кілька варіантів перепланування квартири, а також з ними можна обговорити варіанти внутрішньої обробки;

 - житлові комплекси частіше будують в елітних або екологічно чистих районах з відмінно розвиненою інфраструктурою;

 - якщо під час експлуатації житла будуть виявлені недоробки, за договором забудовник зобов'язується їх усунути.

Можливість кредитування

Багато будівельні компанії тісно співпрацюють з кредитними організаціями та банками, тому забудовник може продавати квартири в кредит. У такій ситуації будівельна компанія виступає поручителем. Поки клієнт не виплатить кредит, квартира буде знаходитися в заставі. Початковий внесок становить не менше 20% від загальної вартості квартири.

Головні переваги житла в нових будинках полягають в тому, що забудовники зазвичай співпрацюють лише з солідними банками, тому пропонують досить вигідний відсоток на кредит для купівлі житла або іпотеки. Для багатьох людей середнього достатку – це єдиний спосіб придбати власне житло.