Багатьом українцям доводилося бувати в Львові в рамках екскурсій. На всіх людей місто справляє однакове враження – воно просто підкорює своєю унікальністю і своєрідністю. Однак докладно познайомитися з визначними пам'ятками міста за короткий період просто неможливо. Щоб по-справжньому взнати його, треба затриматися тут довше. Тоді місто розкриється у всій своїй красі. Але навряд чи хтось із туристів може дозволити собі залишатися в чужому місті більше двох тижнів. Робота, сім'я, будинок – все це затягує нас назад. Тому, єдиний вихід в повній мірі познайомитися з Львовом – перебратися сюди на постійне проживання. Треба сказати, цей варіант дуже популярний у наших співвітчизників. Вони з готовністю перебираються у Львів, кидаючи рідне місто. І це не дивно. Львів – не лише дуже красивий, але і досить перспективний мегаполіс. Тут є, де працювати, саморозвиватися, проводити дозвілля. Тому переїзд сюди – крок цілком раціональний і зважений.

Інше питання – як швидко знайти житло в місті. Якщо ви перебуваєте в пошуку квартири, рекомендуєм переглянути сайт по нерухомості Львова - тут завжди можна знайти підходящі варіанти

Чи доступно місцеве житло за ціною приїжджим з інших регіонів? Так, на відміну від Києва вартість на квадратні метри в Львові злетіла несильно. Це робить переселення сюди цілком реальною справою.

До речі, вам не обов'язково підшукувати саме квартиру. На ринку нерухомості представлено безліч альтернативних варіантів житла. Наприклад, ви можете придбати для себе котедж. Це чудовий варіант для тих, хто планує перебиратися в Львів не поодинці, а з сім'єю.

Чи зручно жити в приватному будинку? Все залежить від того, наскільки якісно він облаштований. Наприклад, в каталогах порталу real-lviv.com.ua представлені досить цікаві варіанти житла. Це будинки, де проведені всі комунікації, виконано якісний ремонт. Деякі власники також продають котеджі з меблями. Це спростить завдання тим, хто не хоче перевозити в Львів гарнітур з іншого міста. Ви відразу в'їжджаєте зі своєю сім'єю в повністю мебльоване житло.

До речі, при виборі будинку, зверніть увагу на те, чи є тут тераса, чи облаштоване горище. Ретельно огляньте і прибудинкову територію. Деякі власники продають будинки з закинутими ділянками. Це дозволяє покупцям збити ціни, але призводить в майбутньому до маси проблем. Всі завдання з благоустрою лягають на нового власника, а впоратися з ними йому не завжди під силу. Тому набагато раціональніше вибрати будинок дорожче, але вже з повністю облаштованим садом. В цьому випадку вам лише доведеться підтримувати його в доглянутому вигляді.