Якось довелося чути, що підключення водонагрівача до електричної мережі через диференціальний  пристрій захисту, носить рекомендаційний характер. Повірте, це не так. Всі закордонні виробники тільки так і роблять своє обладнання, в розрахунку на те, що диференціальний автомат захисту стоїть на сторожі витоків. Думаєте, дарма в комплекті до водонагрівачам йдуть дві пластикові гайки для встановлення теплових насосів львів для монтажу на водопровід? Зовсім ні! Це для додаткової електробезпеки. Але струм проводить і вода, хто вбереже нас від ураження електрикою, якщо проб'ється тен?

Відповідь очевидна, якщо водонагрівач не включається, перевіряйте диференціальний автомат захисту, коли перевіряєте монтаж котельні львів ціна. Може бути витік, який буде локалізовано ще до ураження людини струмом. У цьому випадку від’єднайте прилад від розетки, злийте воду, демонтуйте тен та проведіть перевірку (ревізію). Вимикається водонагрівач також у тому випадку, якщо він сильно заріс накипом. При цьому температура на датчику термостата росте дуже швидко, тому спрацьовує реле, живлення від’єднується. Це нормальний робочий режим, просто водонагрівач необхідно почистити.

Крім диференціального захисту порахуйте навантаження на мережу, встановіть в щитку заводські запобіжники замість жучків, виконуючи монтаж систем опалення львів. Це забезпечить збереження проводки. Часто потрібні інженерні вишукування, щоб зрозуміти, скільки витримає лінія. Але якщо немає бажання цього робити, спробуйте виміряти штангенциркулем переріз жил проводки. За аналогічними показниками знайдіть який-небудь сучасний провід ПВС та подивіться максимальну потужність, яку він здатний витримати. Це дозволить уникнути найгрубіших помилок при підключенні. Не забувайте заземлити прилад, та не вважайте це надійним захистом від пробою. Запобіжник, заземлення та диференціальний пристрій захисту, різні прилади, які виконують різні завдання.