
10:21, Сьогодні
Поліцейські Ужгородщини затримали рецидивіста, причетного до низки крадіжок на території району

Співробітники Відділу поліції № 1 Ужгородського районного управління поліції викрили у злочинній діяльності уродженця Республіки Вірменія, який раніше вже відбував покарання за скоєння майнових злочинів.
Тепер чоловіка обґрунтовано підозрюють у вчиненні кількох крадіжок на території району, а також у незаконному зберіганні та носінні предмета, що належить до категорії холодної зброї.
В ході досудового розслідування поліцейські встановили, що упродовж липня та серпня поточного року фігурант скоїв низку злочинів майнового характеру. Зокрема, чоловік викрав кондиціонер із території станції одного з мобільних операторів, а також шість акумуляторних батарей з приміщення газотранспортного підприємства.
Оперативники сектору кримінальної поліції провели ряд заходів та розшукали фігуранта. Слідчі Відділу поліції № 1 Ужгородського районного управління поліції повідомили зловмиснику про підозру за ч. 4 ст. 185 та ч. 2 ст. 263 Кримінального кодексу України. Окрім цього, за клопотанням слідчих підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Зловмиснику загрожує до 8 років ув’язнення. Досудове розслідування триває.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
Читайте також: Побили і відібрали телефон – в Мукачеві затримали підозрюваних у грабежі
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
20:20, 12 жовтня
20:20, 12 жовтня
20:20, 12 жовтня
10:46, 17 жовтня
20:20, 12 жовтня