Сучасна, красива, світла і простора квартира в новобудові у Львові, що повністю відповідає техніці безпеки та стовідсотково дає гарантію комфортного проживання в ньому всього сімейства. Саме про таке власне житло мріє кожна людина. Тому якщо ви давно мріяли придбати саме таке житло у рідному Львові чи б пак хочете оселитися тут зі своєю сім'єю, тоді наша сьогоднішня порада – це саме те, що вам потрібно.

Вашій увазі хочемо запропонувати звернути увагу на новобудови Львова від популярного в Україні забудовника, що відзначився своєю надійністю та вигодою пропозицій «ІнтегралБуд».

Чим саме обумовлений попит на нерухомість у Львові?

Як відомо, західна столиця України – мальовнича та історично приваблива місцевість, куди щороку приїздить величезна кількість туристів. Саме це поруч з особливістю географічної локації Львова та розвитку бізнесу у сфері IT-технологій, вважається основним чинником, що впливає на підвищений попит на нерухомість. Адже хай там як, а кожен хто придбає квартиру з ремонтом у новобудові Львова, відповідно матиме чудову змогу не лише користуватися нею самостійно, але й водночас досить вигідно інвестувати свої кошти.

Чому саме варто довіряти компанії «ІнтегралБуд»?

Перш за все відзначимо, що компанія веде успішну діяльність на ринку України уже досить багато років. З цієї причини кожен охочий, котрий надасть перевагу співпраці, отримає чудову можливість оформити купівлю квартири в кредит або ж також може скористатися послугою розтермінування. Ніяких непрозорих юридичних договорів та прихованих пунктів угод купівлі-продажу. Компанія працює на прозорих умовах.

Незалежно від того, якому саме житлу буде надано перевагу (елітному чи економ) пропозиції від компанії-забудовника «ІнтегралБуд» – найкраща гарантія того, що власники квартир отримають житло в процесі будівництва якого використані лише нові та безпечні будівельні матеріали, що відзначаються високою енергоефективністю та якістю.

Крім того, в ЖК встановлено сучасні комунікаційні системи, власні водопровідні та котельні станції. Кожне помешкання надзвичайно вдало та комфортно продумано: чудові просторі та світлі кімнати, гарні коридори, розділені санвузли та великих розмірів кухонні кімнати. Визначним є й те, що такі умови життя отримують усі клієнти без виключення. Тобто незалежно від того, придбали ви квартиру однокімнатну чи навіть багато кімнатну.

Поряд із новобудовами є сучасні дитячі та спортивні майданчики, лікарні та пункти надання первинної медичної допомоги, різних рівнів навчальні заклади, а також торгові й бізнес-центри. Що вже говорити про велику кількість зупинок громадського транспорту, досить зручну транспортну розв'язку, підземні паркінги, зелені насадження і зони відпочинку для дорослих та малюків. Зверніть увагу: все це та безліч іншого ви можете отримати за цілком прийнятну ціну.