Одним з поширених зразків продукції кабельно-провідникового виробництва є кабель ВВГ. Його технічні параметри дозволяють здійснювати успішний розподіл і передачу електричної енергії. Він використовується в багатьох областях, і для різної напруги. Запорізький завод кабельної продукції МПКА виробляє різні номенклатури цього кабелю.

Розшифровка ВВГ кабелю:

Перша літера «В» означає матеріал діелектричної ізоляції жил - полівінілхлорид (ПВХ).

Друга літера «В» означає матеріал ізоляції всього кабелю - також полівінілхлорид.

Буква «Г» позначає відсутність додаткової захисної оболонки або броні, тобто «голий».

У приміщеннях, які є пожежонебезпечними, а також в громадських будівлях для передачі електроенергії потрібні кабелі, які не підтримують горіння. Для таких цілей застосовують негорючі кабелі з маркуванням ВВГнг. Останні букви вказують на те, що ізоляція кабелю має негорючі властивості.

Для модифікації ВВГнг передбачена оболонка з полівінілхлориду з поліпшеними характеристиками, що дозволяє уникнути поширення горіння навіть при груповій прокладці. Варіація ВВГнгд оснащена ізоляцією, що перешкоджає поширенню горіння і має знижений димовиділення.

ВВГ відноситься до категорії силових мідних кабелів. З його допомогою здійснюється передача електричної енергії. Вироби даного типу розраховані на стандартну частоту 50 Гц, а також на номінальну напругу 660/1000 В.

Провід ВВГ застосовується в промисловій і комунально-господарській сфері. Також можлива експлуатація на об'єктах з підвищеним рівнем вологості. Не менш популярний він і для житлових будинків. Конструктивні особливості і високий рівень захисту дозволяють використовувати продукцію на відкритій місцевості за умови низької корозійної активності. Також необхідно упевнитися, що на кабель не впливає розтягуюча сила, і немає ризиків пошкоджень або деформації.

Серед найважливіших параметрів виробу варто відзначити:

• перетин: 1,5 мм 2 - 35 мм 2 (для однодротового) і 50 мм 2 - 120 мм 2 (для багатодротового виконання);

• клас гнучкості: 1 або 2;

• максимально допустимий тривалий нагрів: до +70 ° С;

• максимальний нагрів при аварійних ситуаціях: до +80 ° С (не більше 8 годин);

• максимальний струм КЗ: до +160 ° С;

• діапазон робочих температур: від -50 до +50 ° С (т. Е. В тропічних, помірних і холодних кліматичних зонах, в умовах води, пилу та ін. Чинників);

• вологість: до 98%;

• мінімальна температура монтажу: -15 ° С;

• термін служби: від 25 років.

Купити кабель, ВВГ або ВВГ нг, а також дізнатися ціну, Ви можете відправивши заявку на прорахунок з сайту Запорізького заводу кабельної продукції МПКА.

КОНТАКТИ:

м.Запоріжжя, вул. Новобудов, 3.

e-mail: [email protected]

тел: (061) 220-15-00;

тел: (098) 441-15-41