Дерев'яні сходи для будинку можна вважати ідеальним рішенням, оскільки деревина — це класичний матеріал для виробництва подібних конструкцій. Це сировина дуже декоративна, вона прикрасить інтер'єр, виконаний практично в будь-якому стилі.

Крім того дерево — матеріал, який добре піддається обробці, дуже пластичний, воно зберігає свою красу і інші якості протягом довгого часу. Завдяки технологіям обробки, які постійно удосконалюються, дерев'яним сходам для житлових і громадських приміщень можна надати будь-яку бажану форму, фактуру, колір, зробити поверхню виробу благородно-матовою або глянсовою, яскравою і так далі.

Ще одна визначна властивість деревини — це унікальні природні малюнки різних порід. З практичної точки зору — це чудовий засіб для створення різноманітних інтер'єрів і тонких дизайнерських ходів.

Так, наприклад, досить монотонний інтер'єр заміського будинку, де переважають теракотові й коричневі відтінки, можна урізноманітнити, якщо вибрати дерево світлого тону і виготовити з нього сходинки, балясини та інші елементи. Ці деталі будуть яскравими і привабливими плямами, які будуть сприяти гармонізації внутрішнього простору житлового простору. Воно відразу ж перестане бути монотонним, придбає ошатність, буде виглядати стильно і незвично.

Якість понад усе

Однак є й деякі нюанси, які можуть утруднити вибір дерев'яних сходів. Так, у прагненні купити сходи з дерева недорого, люди вибирають занадто дешеві матеріали. Це може бути погано просушена сосна, яка, як відомо, володіє високою гігроскопічністю і м'якістю. Якщо вибрати не той сорт масиву сосни, то висока ймовірність того, що вона дуже скоро розсохнеться, з'явиться неприємний скрип, можливо, з'являться інші труднощі експлуатації. У такий сосни багато сучків, а це істотно погіршує естетичні якості виробів з неї.

З вищесказаного можна зробити висновок про те, що не варто економити на якості сировини — заощадивши зараз, покупець згодом може витратити значні суми на ремонтні та відновлювальні роботи.

Купуйте дерев'яні сходові конструкції тільки у перевірених виробників. Компанія «К’ЛЕН» рада запропонувати вам величезну різноманітність готових споруд, які ідеально підходять для установки в багатьох приміщеннях. Тут виготовляють і реалізують тільки якісну продукцію — в цьому переконалися багато жителів України!