Облаштовуючи нове або відремонтоване житло, його власник намагається продумати все до дрібниць. Звичайно, оздоблення приміщення, меблі, аксесуари – все це відіграє величезну роль у кінцевому результаті. Але без обрамленого вікна кімната все одно буде незатишною і холодною. Висновок простий: віконний отвір повинен бути красиво і гармонійно закрити шторами або гардиною.

Як оформити вікна шторами

Роль штор в загальному інтер'єрі кімнати складно переоцінити.

Класичні венеціанські жалюзі

Час важких і довгих портьєр пройшов, на зміну їм прийшли тонкі прозорі фіранки, які м'яко і ніжно доповнюють будь-який інтер'єр. Але що робити з сонячним світлом, який часто буває занадто настирливим? Звичайно, використовують жалюзі та рулонні штори! А от щоб зробити правильний вибір, необхідно знати тонкощі застосування кожного з варіантів. Перейшовши за посиланням https://www.rollo.lviv.ua/ Ви знайдете великий асортимент жалюзі за доступною ціною.

Жалюзі – подарунок з Франції

Жалюзі стали останнім часом класикою жанру. Їх використовують скрізь – в квартирах і житлових будинках, в офісних приміщеннях, в школах і лікарнях. І не дивно, адже жалюзі володіють рядом незаперечних переваг:

вони виготовляються з різних матеріалів;

їх легко мити і пилососити;

жалюзі дуже прості в експлуатації, ними можуть користуватися навіть діти;

завдяки унікальній конструкції, з їх допомогою можна контролювати ступінь освітленості в кімнаті;

в залежності від виду штор, їх вартість може змінюватися, що робить жалюзі доступними для будь-якого шару населення.

Все перераховане вище робить жалюзі досить привабливим варіантом обрамлення вікна, а в деяких випадках і відмінним елементом для розмежування зон в кімнаті.

Але для більшої впевненості у своєму виборі, краще розібратися в них детальніше.

Напевно всі знають, що жалюзі бувають двох видів:

горизонтальні;

вертикальні.

Обидва види досить популярні, проте горизонтальні жалюзі можна побачити частіше в житлових приміщеннях, а вертикальні – в офісних. І ті, і інші являють собою ламелі, закріплені на декоративних шнурах.

Горизонтальні жалюзі в одному приміщенні

Найбільш поширеним варіантом горизонтальних жалюзі є алюмінієві. Вони можуть бути виконані в різних кольорах. Основа конструкції зроблена з пластику. а самі пластинки – з алюмінію. Ці штори мають ряд особливостей:

алюміній не вигорає на сонці, не реагує на перепади температур, не боїться вогкості і води, і стійкий до незначних механічних деформацій;

таку конструкцію можна кріпити прямо на віконну раму для кожного вікна, що не ускладнює його використання в режимі провітрювання.