Присадибна ділянка - то місце, де власники можуть відпочивати або працювати. Зробити дачу або сад красивим і доглянутим, зручним для проведення посиденьок і дозвілля в колі сім'ї дозволяють ковані вироби. Саме на присадибній ділянці такі елементи будуть виглядати органічно і природно. Вони часто служать в якості міцного і довговічного остова для квітів і кучерявих рослин. Компанія SteeLand дозволяє кожному своєму клієнтові замовити підходящі ковані елементи для оформлення ландшафту.

Ковані вироби в ландшафтному дизайні

Це може бути садові меблі, огорожа, багатоярусні трюмо і більш складні конструкції. Стилістичне спрямування може бути різним. Не виходить з моди класика, проте і модерн з ф'южн також в моді. Для кожного з напрямків притаманні свої характерні риси. Проект же складається з таким розрахунком, щоб елементи поєднувалися між собою і стильовим оформленням будинку і саду. Для захисту конструкцій майстри використовують спеціальні фарбувальні склади. Найчастіше це чорна, срібляста або золотиста фарба, яка захищає метал від корозії.

Готові вироби мають ряд переваг:

  • Довговічність - використовуваний метал в поєднанні з фарбою дозволяють забезпечувати тривалість експлуатації виробів.
  • Чи не потрібен постійний догляд.
  • Чи можуть доповнюватися різними будівельними матеріалами - склом, деревом, пластиком, каменем, цеглою та ін.
  • Гармонійно доповнює ландшафтний дизайн і при необхідності дозволяє його ділити на функціональні зони.

Якщо за виконання замовлення приймається справжній майстер своєї справи, то результатом стає справжній витвір мистецтва. Така краса доступна кожному співвітчизнику.

Декор кованих елементів

Саме по собі виріб - це вже прикраса для присадибної ділянки. Для просторих маєтків найкраще використовувати елементи масивні, виконані тільки з металу. Вони можуть мати добротні ніжки і масивні завитки і квіти. Для невеликої ділянки ідеально підходять більш легкі конструкції. Вони дозволяють створювати ефект легкості і невимушеності. Як декор можуть бути використаний натуральні і штучний камінь, деревина, цегла, мозаїка або керамічна плитка. Вибирати відповідний матеріал слід з оглядкою на стиль будинку, а також інших елементів декору ділянки. Однак завжди огорожі і альтанки, ворота і хвіртки, садові меблі і ліхтарі - все вони ідеально доповнюються квітами, кучерявими рослинами. Навантаження на металеві ковані елементи може бути різною - вона нічим не обмежена.