Президент готель з'явився на світ у 1990 році. Цей заклад дуже скоро святкуватиме своє тридцятиріччя. За дуже пристойний термін свого існування він кілька разів реконструювалося з використанням передових технологій та новітніх матеріалів. В даний час це розкішна царська споруда вважається одним з найбільших закладів такого формату в столиці. Президент готель в Києві пропонує своїм гостям на вибір 374 комфортабельних номери.

А крім цього на його території розташована неймовірна кількість коференц – залів. В стінах цих приміщень за час існування готелю було прийнято чимала кількість відомих політиків, спортсменів, зірок шоу – бізнесу та багатьох інших людей. Президент готель знаходиться в самому центрі галасливого, але прекрасного Києва. Він розташований в безпосередній близькості від стадіону Олімпійський. В пішій доступності від даного закладу знаходиться знаменитий Хрещатик й величезна кількість пам'яток архітектури та історії. Найкрасивіші місця столиці можна відвідати, не вдаючись до довгих переїздів на транспорті. Для цього гостям міста цілком достатньо вийти зі свого номера на вулицю й трохи пройтися. Як ми вже сказали, Президент готель – це 374 комфортних та дуже красивих номери. Гостям пропонуються кімнати з серії Бізнес, Люкс, Напівлюкс, Бізнес-суперіор й, звичайно ж, президентські апартаменти. У всіх цих номерах присутній оригінальний стильний дизайн. Він дуже вміло поділено на функціональні зони. Завдяки цьому кожен гість почуває себе в повному комфорті.

Затишні кімнати та спокійна атмосфера сприяють розслабленню та відпочинку. Крім чудових номерів, Президент готель може порадувати своїх гостей багатьма іншими приємними та корисними послугами. На території даного закладу працює Лобі – бар. Цей бар знаходиться на першому поверсі готелю. Він вважається одним з кращих місць для ділових зустрічей та відпочинку після важкого дня. Вишукане меню даного бару порадує й здивує навіть найвибагливіших гостей та справжніх гурманів. Президент готель – це величезна кількість різних можливостей для гостей. У його стінах клієнти можуть скористатися послугами бізнес – центру, конференц – залу, ресторану «Слов'янський», чудових кухарів та обслуговуючого персоналу. Даний заклад вигідно відрізняє високий рівень обслуговування та гостинність. У цьому чудовому готелі кожен гість буде почувати себе просто чудово.