Обрамлення вікна стає остаточним етапом заміни або ремонту конструкції, а також всього приміщення. Вибирати для заключного кроку слід не тільки якісний, але ще і красивий підвіконня. Однак далеко не всі можуть дозволити собі дороге дерево або мармур. Є чудова альтернатива природних матеріалів. Це підвіконня Danke - продукція, яка майстерно імітує фактуру каменю і дерева, нічим не поступається по якостям і довговічності натуральним матеріалами, а навіть перевершує їх по багатьом параметрам.

Унікальна особливість підвіконь «Данке»

Екологічно чиста продукція широко застосовуються практично скрізь, але головною родзинкою товару стає його естетично привабливий зовнішній вигляд, яким він зобов'язаний абсолютно унікальним покриттям. Для виробництва використовується акриловий ламінат Elesgo. Це багатошаровий елемент, в якому в якості основи використовується просочена акрилом папір. Саме тому готова продукція:

  • Не боїться вологи, ультрафіолету, хімічних речовин.
  • Довговічна і зносостійка поверхня.
  • Не боїться механічного впливу і відмінно переносить температурні перепади.
  • Відсутність формальдегідів і небезпечних розчинників, які можуть випаровуватися при нагріванні.

Сертифікована продукція представлена ​​в широких варіаціях декоративного виконання. В асортименті представлені вироби, які майстерно імітують поверхню мармуру і дерева. Збережений і відтворений природний малюнок деревини та каменю, що робить підвіконня «Данке» ідеальної імітацією натуральних матеріалів. Однак трапляються й винятки - це досить прийнятна ціна.

Асортимент підвіконь «Данке»

Колірна палітра продукції досить різноманітна. У каталозі можна вибирати з 12 видів підвіконь, які майстерно імітують:

  • Благородне дерево - Wenge, Mahagony, Lalbero dell'oro і Bruno, а також Chiaro.
  • Розкішний мармур - Rojo Alicante, Alicante de Valencia, Creme de Turquie, Marmor Classico, Onyx.
  • Білий сатин і глянець - Satin Bianсo і Lucido Bianco.

В каталозі компанії "Ком-Форт" представлена ​​продукція стандартного і преміум-класів. Подані цікаві імітації золотистого дуба і розкішного червоного дерева, в колекції присутні і світлі тони. Не менш цікаво виглядає і фактурність мармуру - від темних насичених до світлих благородних тонів. Цінителям мінімалізму в інтер'єрі припадуть до душі розкішні підвіконня, що імітують сатин і глянець.