Якщо Вам потрібно як можна швидше завершити проект веб-сайту, то Ви, мабуть, можете все зробити протягом приблизно 90 хвилин. Це у разі, якщо ви знаєте трохи про веб-дизайн і веб-технологіях. Якщо Ви початківець, з нульовим досвідом, Ви все одно можете зробити протягом приблизно 1 робочого дня (тобто, 7-8 годин). По-перше, Ви повинні знати, що існує кілька етапів процесу створення веб-сайту.

Виберіть шаблон на сайті TemplateMonster

Перший етап - це вибір шаблону, на основі якого Ви хочете створити сайт. Він може бути створений за допомогою одноразового або SaaS провайдера. Одноразові провайдери надають шаблони сайтів на основі постійної ліцензії. Таким провайдером є TemplateMonster. У разі SaaS провайдерів, Ви повинні оновлювати ліцензію сайту на регулярній основі (щомісячно або щорічно), і це трохи дорожче ніж одноразова виплата, але все ж це підходить для багатьох підприємств.

Шаблони для презентації, теми для сайтів, плагіни для wordpress – все це ви знайдете в сервісі TemplateMonster.

Гарним фактом про шаблони сайту є те, що всі вони в значній мірі 80% — готові сайти, а це значить, що Вам мало що потрібно налаштувати. Для Вас це значно прискорює процес. Процес вибору шаблону займе близько 15 хвилин.

Установка шаблону

Наступним етапом є установка шаблону. Це, значною мірою, говорить саме за себе. Ви можете встановити шаблон за допомогою послуги від постачальника шаблону. TemplateMonster надає такого роду послуги. Але Ви також можете виконати установку самостійно. Це досить просто, нічого складного в цьому немає. У більшості випадків це може бути навіть швидше, ніж у випадку, якщо Ви наймаєте професіонала, щоб зробити це.

Додавання на сайт

Це включає в себе заміну «порожнього» вмісту, яке дано в шаблоні власним текстом. Крім того, можна замінити зображення за замовчуванням, які вже знаходяться в шаблоні. Якщо Ви використовуєте шаблон сайту і платформу сайту з адмін панеллю, тоді додавання, ймовірно, займе у Вас від 40 до 50 хвилин. Якщо Ви асс і любите працювати з вихідним кодом, це, ймовірно, займе більше часу, але, все одно, протягом одного дня Ви будете в змозі виконати це завдання. І ось ваш сайт готовий!

Сервіс TemplateMonster, дозволяє нівелювати всі проблеми, пов'язані з процесом створення сайта, і отримати в свої руки потужний інструмент, здатний швидко привернути зацікавлених покупців. Компанія більше 15 років пропонує якісні шаблони для сайтів на різних CMS. Майданчик допомагає швидко запропонувати свій продукт зацікавленим покупцям, забезпечуючи максимально простий і прозорий процес взаємодії двох сторін.