Всі люблять шаблони і активно їх використовують для отримання швидких результатів. Це стосується багатьох сфер життя. В тому числі і інтернету, де шаблони використовуються майже скрізь.

Не дивно, що існують цілі сайти, присвячені прикладів маркетингових і транзакційних листів, а також конструктори HTML-шаблонів.

TemplateMonster - це, в першу чергу, каталог шаблонів для вебу, але також і досить велика категорія шаблонів для e-mail розсилок (160 на момент написання цієї статті). Ціни помірні. Тут в розділі 404 шаблони ви зможете вибрати відповідний вашим потребам шаблон для створення специільної сторінки.

Email один з найбільш серйозних і ефективних інструментів інтернет-маркетингу, який використовується в малому і великому бізнесі. На електронну пошту відправляють повідомлення про зроблене замовленні в інтернет-магазині; відвідувачі сайту оформляють підписку на інформаційну розсилку, використовуючи свій e-mail. Електронний ящик також використовують для розсилання рекламних пропозицій.

Від оформлення електронних листів залежить їх ефективність та імідж вашої компанії. Ви помічали, як красиво виглядають листи, відправлені крутими компаніями і організаціями? Багато інших листів, не відправлені в спам, ми можемо просто пропустити, але з якісно оформленими листами зовсім інша історія. Відкриваючи такий лист, його відразу ж хочеться прочитати. Щоб з вашими листами у ваших клієнтів виникали схожі асоціації, вам допоможуть платні шаблони для листів та шаблони розсилок.

Можна, звичайно, знайти і безкоштовні шаблони email розсилки, але економити якихось 15$ (середня вартість email шаблону) на такому важливому інструменті інтернет-маркетингу все ж не варто. Купуючи преміум шаблон для email розсилки, ви отримуєте потужний шаблон email маркетингу з дуже якісним дизайном, який ви зможете додатково налаштувати на свій розсуд.

Конкретні переваги, які дають шаблони листів для розсилки

Наочність послуг компанії. Шаблони для листів яскраво висловлять переваги автора. Ви легко підкреслите фірмовий стиль компанії, а ваші послуги будуть соковито виділені красивим дизайном.

Розуміння сенсу послуг. Якщо з сотні клієнтів вам попадеться п'ятдесят тих, хто не любить читати, ви втратите кожного другого. Верстка html листів дозволить вам висловити свої послуги.

Компанія TemplateMonster приділяє багато уваги для створення продуктів, які були б простими в першу чергу для клієнтів. Кожен шаблон проходить ретельну перевірку перед видачею на-гора. Постійна служба підтримки і велика кількість допоміжних матеріалів роблять процес адаптації вашого шаблону дуже простим і легким. Якщо у Вас виникли питання, на які ви не змогли знайти відповідь тут – будь ласка, скористайтеся системою підтримки клієнтів TemplateMonster.