Сучасні термоси Стенлi на ринку з 1913 року і до цих пір займають лідируючі позиції на ринку. Продукція відразу ж після своєї появи зарекомендувала себе серед мандрівників і показала, що подібні ємності для напоїв і їжі можуть бути максимально зручними у використанні. Крім того, американська якість проявляється у високих показниках надійності, разом з ергономічною формою. Виробник навіть влаштовував тестування міцності своїх моделей і навіть після пострілу в нього з пістолета виріб залишився цілим. Офіційний представник Стенлі в Україні дасть можливість ознайомитися з сучасними моделями і легко підібрати відповідне рішення, а також всіх клієнтів магазину чекає гарантія 25 років на куплену продукцію.

Особливості легендарної продукції

Крім того, що за допомогою представленої продукції можна транспортувати улюблені напої на ринку також зустрічаються термоси для їжі Стенлі. Вони такі ж якісні і зручні, як для рідин, що спрощує транспортування готових страв або продуктів. Відповідно в дорозі у вас не виникне проблем зі смачною їжею і насолодитися нею вийде в будь-який момент. В цілому будь-яка модель з існуючих має загальними особливостями, які в даній ситуації властиві будь-якому термосу від компанії Stanley. Варто виділити основні з них:

  • Конструкція складається з подвійних сталевих стінок;
  • Кожна модель має підвищену герметичність;
  • Термоси тривалий час зберігають тепло і холод;
  • Зручна форма спрощує транспортування виробів.

Перш за все компанія обзавелася популярністю на ринку за рахунок того, що в їх термосах можна тривалий час зберігати напої або їжу. Залежно від моделі час збереження початкової температури вмісту може змінюватися, але при цьому показник все одно знаходиться на досить високому рівні. Найголовніше, що у всіх видів продукції і лінійок товарів Stanley можна транспортувати як холодне, так і гаряче. Деякі пристосування навіть використовуються для зберігання льоду в твердому стані. Якщо поставити термос на барі, то з ним вийде без особливих проблем працювати і тривалий час тримати лід в кубиках, щоб додавати його в різноманітні коктейлі.

Замовлення якісної продукції

Термопродукція сьогодні популярна у всьому світі і користуються нею не тільки туристи або любителі подорожувати. Найпростіший термос може виявитися корисним навіть під час походу на роботу або навчання. Відповідно, використовувати його щодня в побуті також стане відмінною ідеєю. Наш магазин є офіційним представником Stanley в Україні. Щоб зв'язатися з нами вам знадобиться наш телефон - 0 (800) 750-830. Всі дзвінки безкоштовні і є можливість замовлення зворотнього дзвінка. З нами максимально зручно співпрацювати, що однозначно приверне вашу увагу. Заходьте, вибирайте модель і замовляйте прямо зараз!