Новий смартфон — завжди приємна обновка. Що робити зі старим? Віддати дитині або батькам, поставити на нього картку іншого оператора, залишити на критичний випадок або продати? У будь-якому разі, він ще може довго послужити. Але для цього він має бути у пристойному стані. Бережливе ставлення має на увазі не тільки власну обережність та обачність, але й захист.

Тому, доречно разом з девайсом також купити чохол на телефон. Цей засіб допоможе зберегти телефон у гарному стані та запобігти виходу з ладу при випадковому падінні. Навіть якщо телефон на гарантії, механічні пошкодження часто не входять до переліку безкоштовного сервісного обслуговування, тому, піклуватися про захист телефону варто заздалегідь.

Захист смартфона — головна функція чохла, друга — естетична. Тому, кожен вибирає його з власних міркувань і вподобань. Чохли можуть закривати весь смартфон або тільки задню та бокову частини. В чохлі є спеціальні прорізи під функціональні кнопки та роз’єми, тому, важливо обрати той, що підходить до моделі телефону:

  • чохли-книжки та чохли-фліп — вважається, що вони забезпечують максимальний захист. В такому чохлі телефон фіксується в пластиковому або силіконовому корпусі, а екран закриває відкидна частина.
  • бампери та накладки не закривають екран, тому додатково потрібно купити захисне скло або плівку. Перевагою таких захисних засобів є легкість та малий розмір.

Для експлуатації смартфона у складних умовах спеціально створені металеві, броньовані, протиударні та водонепроникні чохли. А для спортсменів — чохли для кріплення телефона на руці.

Найбільший вибір чохлів, представлений для популярних моделей. Наприклад, чохли на айфон 6 можна вибрати будь-якого виду та дизайну. Дорогі моделі потребують відповідного вбрання, тому, чохли є від пластикових, силіконових та шкіряних до металевих та броньованих. і на будь-яку модель Айфона, і це, не враховуючи можливість створити свій власний дизайн за допомогою друку вибраного зображення на чохлі.

Це стосується також інших брендів, якщо не до вподоби книжка або накладка.

В інтернет-магазині «ВЧехле» можна знайти кілька десятків різних чохлів, вибрати грайливий чохол з вушками та веселими малюнками. Чоловічої брутальності зможе додати металевий чохол, який кріпиться на гвинтах або чохол Batman, він відразу натякне, що чоловік не ховається від труднощів.

Прилад будь-якого відомого та розрекламованого бренду не застрахований від сколів на корпусі та подряпин, а це вже зробить його вигляд неестетичним і неохайним. До того ж, бюджетні моделі від механічних перевантажень взагалі можуть вийти з ладу і потребувати сервісного ремонту.

Для бюджетних моделей в інтернет-магазині є багато цікавих аксесуарів. Так, чохли на Xіaomі Redmі 4x можна вибрати від простих до броньованих з термопластичного поліуретану та металевих накладок різного кольору.