Виробництво металочерепиці для даху почалося ще в минулому столітті. Продукція швидко почала користуватися величезним попитом. В даний момент – це одне з найпопулярніших і універсальних матеріалів, призначених для кровлі. Металочерепиця Рівне пропонується за низькою ціною.

 

Ціна на металочерепицю може залежати від виробника, розміру листа, покриття. Чим вище якість металочерепиці, тим вище ціна. Якщо ви запланували збудувати будинок для своєї сім'ї, вам необхідно багато чого дізнатися і багато чому навчиться. На представленому сайті можна замовити всі необхідні матеріали для будівництва за оптовими цінами, в тому числі і купити якісну металочерепицю.

 

Для отримання металочерепиці беруть оцинковану або алюмоцинкових рулонну сталь і прокочують її на спеціалізованому обладнанні способом холодного прокату. Потім наноситися фосфатний захисний шар, грунтовка, а потім відбувається нанесення полімерного покриття для збільшення адгезії. Наявність на тильній стороні захисного лаку, а на лицьовій поверхні полімерів, забезпечують зносостійкість і довговічність матеріала. Алюмоцинковим нанесення (сплав алюмінію, цинку і кремнію) збільшує експлуатаційний період, а значить, дах буде довше служити.