Медику з Ужгорода Ярославі Глаголі присвоєно звання "Заслужений лікар України"

З нагоди Дня Конституції України Президент підписав указ про відзначення державними нагородами тих, хто робить вагомий внесок у зміцнення держави, захист її суверенітету та розвиток суспільства. Серед нагороджених — відомий ужгородський медик.

Почесне звання присвоєно Ярославу Івановичу Глаголі — начальнику управління охорони здоровʼя Ужгородської міської ради та лікарю Ужгородського міського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Високу державну відзнаку лікар отримав за значні заслуги у зміцненні української державності, самовідданість, вагомий особистий внесок у розвиток медичної сфери та сумлінне виконання свого професійного обов’язку. 

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!