На Закарпатті 21-річного чоловіка госпіталізували після укусу гадюки

За попередньою інформацією, інцидент стався на подвір’ї приватного будинку у селі Лопушине. Про це інформує 103 Закарпаття у Фейсбуці.

21-річний молодик перебував біля альтанки, не помітив плазуна та випадково наступив на нього, після чого змія вкусила його в праву ногу.

Бригада екстреної медичної допомоги оперативно прибула на місце, надала постраждалому необхідну допомогу та госпіталізувала його до Міжгірської районної лікарні.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!