
17:24, Сьогодні
На Закарпатті 21-річного чоловіка госпіталізували після укусу гадюки
За попередньою інформацією, інцидент стався на подвір’ї приватного будинку у селі Лопушине. Про це інформує 103 Закарпаття у Фейсбуці.

21-річний молодик перебував біля альтанки, не помітив плазуна та випадково наступив на нього, після чого змія вкусила його в праву ногу.
Бригада екстреної медичної допомоги оперативно прибула на місце, надала постраждалому необхідну допомогу та госпіталізувала його до Міжгірської районної лікарні.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:13, 20 червня
18:13, 20 червня
18:13, 20 червня
18:13, 20 червня
18:13, 20 червня