• Головна
  • На Закарпатті 21-річного чоловіка госпіталізували після укусу гадюки
17:24, Сьогодні

На Закарпатті 21-річного чоловіка госпіталізували після укусу гадюки

За попередньою інформацією, інцидент стався на подвір’ї приватного будинку у селі Лопушине. Про це інформує 103 Закарпаття у Фейсбуці.

На Закарпатті 21-річного чоловіка госпіталізували після укусу гадюки, фото-1

21-річний молодик перебував біля альтанки, не помітив плазуна та випадково наступив на нього, після чого змія вкусила його в праву ногу.

Бригада екстреної медичної допомоги оперативно прибула на місце, надала постраждалому необхідну допомогу та госпіталізувала його до Міжгірської районної лікарні.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #Укус #Гадюка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення