В Ужгороді підвищили вартість проїзду в автобусах до 23 гривень

Виконавчий комітет Ужгородської міської ради під час позачергового засідання 26 червня ухвалив рішення про встановлення нового тарифу на проїзд у міських автобусах.

Відтепер вартість проїзду в автобусах, які працюють у звичайному режимі руху, становитиме 23 гривні.

Рішення набуде чинності з дня його офіційного опублікування у друкованих медіа.

У зв’язку з ухваленням нового документа втратили чинність попередні рішення виконкому від 22 грудня 2025 року №707 та від 15 травня 2026 року №280, які регулювали тариф на проїзд.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!