
12:36, Сьогодні
В Ужгороді підвищили вартість проїзду в автобусах до 23 гривень

Виконавчий комітет Ужгородської міської ради під час позачергового засідання 26 червня ухвалив рішення про встановлення нового тарифу на проїзд у міських автобусах.
Відтепер вартість проїзду в автобусах, які працюють у звичайному режимі руху, становитиме 23 гривні.
Рішення набуде чинності з дня його офіційного опублікування у друкованих медіа.
У зв’язку з ухваленням нового документа втратили чинність попередні рішення виконкому від 22 грудня 2025 року №707 та від 15 травня 2026 року №280, які регулювали тариф на проїзд.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:13, 20 червня
18:13, 20 червня
18:13, 20 червня
18:13, 20 червня
18:13, 20 червня