• Головна
  • В Ужгороді підвищили вартість проїзду в автобусах до 23 гривень
12:36, Сьогодні

В Ужгороді підвищили вартість проїзду в автобусах до 23 гривень

В Ужгороді підвищили вартість проїзду в автобусах до 23 гривень, фото-1

Виконавчий комітет Ужгородської міської ради під час позачергового засідання 26 червня ухвалив рішення про встановлення нового тарифу на проїзд у міських автобусах.

Відтепер вартість проїзду в автобусах, які працюють у звичайному режимі руху, становитиме 23 гривні.

Рішення набуде чинності з дня його офіційного опублікування у друкованих медіа.

У зв’язку з ухваленням нового документа втратили чинність попередні рішення виконкому від 22 грудня 2025 року №707 та від 15 травня 2026 року №280, які регулювали тариф на проїзд.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#автобуси #вартість #проїзд #Ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення