У Берегові медики врятували чоловіка після спроби самогубства

У Берегові бригада екстреної медичної допомоги врятувала чоловіка, який перебував у критичному стані після спроби самогубства.

Як повідомили в службі «103 Закарпаття», виклик до оперативно-диспетчерської служби надійшов пізно ввечері. На місце оперативно прибула бригада №600 у складі парамедика Альони Довгінки та екстреного медичного техніка Миколи Геля.

Медики виявили чоловіка у важкому стані з порушенням дихання та низьким рівнем насичення крові киснем. Після надання невідкладної допомоги їм вдалося стабілізувати його стан, після чого пацієнта терміново госпіталізували до медичного закладу для подальшого лікування.

Читайте також: На Мукачівщині під час спалювання сухостою загинула 75-річна жінка

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!