На Берегівщині п’ятеро дітей потрапили до лікарні з підозрою на гострий ентероколіт

П’ятьох дітей віком 14–15 років госпіталізували до Берегівської РЛ з попереднім діагнозом «гострий ентероколіт».

Підлітків доставили до медичного закладу для подальшого обстеження та лікування.

Медики нагадують, що в літній період значно зростає ризик кишкових інфекцій. Причиною можуть стати як купання у водоймах, так і вживання продуктів, які зберігалися без належних умов у спеку.

*зображення ілюстративне

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!