Сполучене королівство скасовує всі мита на імпорт із України. Мета такого жесту – підтримати українську економіку.
Повідомлення про це опубліковано на сайті уряду Британії, передає ZN.ua.
Так, 25 квітня були анонсовані нові заходи на підтримку України у її конфлікті з Росією, які передбачають усунення всіх тарифів у рамках чинної угоди про вільну торгівлю між Британією та Україною, а також нові санкції проти РФ.
Зокрема, всі тарифи на товари, що імпортуються з України, будуть зведені нанівець і всі квоти будуть усунуті, що надасть Україні економічну підтримку у складний час.
Скасовуються, зокрема, мита на ключовий український експорт, у тому числі на ячмінь, мед, консервовані помідори та птицю.
Раніше скасування мит обговорювалося під час візиту британського прем'єра до Києва та його зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!