«Бабине літо» повертається на Закарпаття: увесь тиждень в області буде по-осінньому тепло. Вдень на рівнині стовпчики термометрів сягатимуть 15-22-х градусів Цельсія. Вночі – 7-12 вище нуля.
Руслан ОЗИМКО, синоптик
Опадів фактично на весь цей період ми не очікуємо. Оскільки до нас виходить антициклон зі Сходу. Точніше його гребінь. Фактично, у нас очікується друге «бабине літо». Якщо не враховувати те, що в гірських територіях будуть формуватися тумани. З видимістю 200-500 метрів.
Читайте також: "Сувора реальність": Ужгородка Крістіна Третяк показала у кумедному відео різницю між відпочинком із дітьми та без
На гірських територіях області вдень синоптики очікують 15-18 вище нуля, вночі – мінімальні температури повітря сягатимуть 6-9 градусів Цельсія. Поривів вітру не прогнозують.
У деяких районах Закарпаття випав перший сніг. Однак у зв’язку з потеплінням – уже розтанув. Небезпечних лавин синоптики не очікують. Сніговий покрив був нестійкий, хоча подекуди висотою сягав 15-20-ти сантиметрів.
Детальніше - у сюжеті Uzh Inform