Паспортний скандал: Угорщина припускає видворення дипломата у відповідь

Угорщина відреагує аналогічно, якщо Україна вишле одного з її консулів. Про це зазначив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто перед вильотом у Нью-Йорк на сесію Генеральної Асамблеї ООН.

Утім висловив надію, що обидві країни зможуть уникнути подібного сценарію.

Нагадаємо, що міністр закордонних справ України Павло Клімкін не виключив видворення угорського консула у Берегові після появи у мережі відеозапису із прийняттям присяги на громадянство Угорщини.

Сійярто назвав відеозапис прихованою камерою "спробою українського керівництва залякати етнічну угорську громаду на Закарпатті". Він також повідомив, що має намір зустрітися з Клімкіним у вівторок, щоб обговорити за його словами "новий імпульс антиугорської агітації в Україні".

Сійярто також вважає, що це напруження пов'язано з наближенням президентських та парламентських виборів в Україні. І діюча влада таким чином намагається підвищити собі рейтинг. "Таким чином влада за рахунок ненависті до угорців вирішила підвищити собі рейтинг", - заявив міністр.

Про це повідомляє mukachevo.net.

Читайте також: Паспортний скандал на Закарпатті: Клімкін відповів на чергові погрози Угорщини в бік України