У Перечині двоє хлопців винесли з магазину більше 100 телефонів та планшетів на півмільйона гривень

У Перечині двоє молодих хлопців обікрали магазин. Проникнувши до магазину незаконним шляхом, два хлопці вкрали більше сотні мобільних телефонів, планшети, нетбук та гроші.
Сума збитків сягає півмільйона гривень - повідомляє прокуратура Закарпатської області.
Злочинців затримано, вирішується питання про покарання. Усі украдені товари повернуто власнику.
крадіжка



Дитину з переломом передпліччя госпіталізували після падіння з воза на Закарпатті
11:24, 20 червня