Станом на ранок 17 жовтня в Україні зареєстровано 135 випадки отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, із них завершились летально – 58.
Про це йдеться в оперативній інформації, переданою Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, - передає "УНІАН".
За даними відомства, в Харківській області зареєстровано три нових випадки отруєння, які закінчились летально. Загальна кількість отруєнь сурогатами алкоголю по й області становить – 91, з них померли – 44.
За даними судово-медичної експертизи в Харківській області метиловий спирт виявлено у 30 померлих.
В Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Житомирській та Миколаївській областях нових випадків отруєнь сурогатами алкоголю не зареєстровано (отруїлося - 44 особи, померли - 14). Зокрема, в Запорізькій області отруїлося - 17 осіб; Дніпропетровській - 8, з них померла одна особа; Житомирській - 3, з них померла 1 особа; Донецькій - 9, з них 5 померло; Луганській отруїлося та померло 2 особи; Миколаївській отруїлося та померло 5 осіб.
За останніми повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, судмедекспертиза виявила у крові 5 померлих метанол.
Крім того, результати експертизи померлого в Житомирській області встановили причину смерті - отруєння метиловим спиртом.
Станом на ранок 12 жовтня кількість отруєних фальсифікованим небезпечним алкоголем становила 131, померлих - 54 особи. Перші смерті внаслідок отруєння алкоголем були зафіксовані в Харківській області 22 вересня. Згодом летальні випадки від отруєння зафіксували в інших регіонах України, зокрема, в Донецькій, Луганській, Миколаївській, Житомирській та Дніпропетровській областях.
Нагадаємо, Ужгородські патрульні перевіряли, чи продають алкоголь після одинадцятої вечора: фото.