Від ужгородки розбили на машині скло та пограбували її

Жителька Ужгорода мала необережність залишити на ніч у своїй машині 150 доларів, інформують в ГУНП у Закарпатській області.

 Вночі на «Сузукі», припаркованому в дворі будинку, розбили скло й викрали сумочку з грішми…

Як ми раніше писали, В Ужгороді пограбували депутата: фото.

Дитину з переломом передпліччя госпіталізували після падіння з воза на Закарпатті
11:24, 20 червня