Організатор заходу ГО «Моє Закарпаття» запрошує всіх охочих до манливого світу ляльки-мотанки, яка є віддзеркаленням прадавньої культури, традицій і світовідчуття наших пращурів. Лялька-мотанка – не лише певний культурний символ. Це й потужний родинно-побутовий оберіг, обрядовий атрибут, забавка для дітей та дорослих, оригінальний сувенір і прикраса інтер’єру оселі.

Традиції виготовлення ганчіркових ляльок, на жаль, стали забуватися.

Дізнатися про різновиди й призначення ляльок-мотанок, традиції, обряди і звичаї , з якими вони пов’язані, опанувати зовсім не складні способи їх виготовлення й зрештою мати напрочуд цікаве й корисне улюблене заняття на дозвіллі вам допоможе наш майстер-клас!

Зроблена вправними й дбайливими жіночими руками, лялька-мотанка випромінює світло й тепло. Її створюють безликою, а це означає, що ніякий злий дух не зможе вселитися в ляльку через очі й завдати шкоди її господарю. Така особистість робить ляльку-мотанку чудовим подарунком.

Участь у заході безкоштовна. Майстер-клас проводитиме Галина Стюфляєва.

Кількість місць обмежена, тому організатори просять записуватись на майстер-клас за телефонами: 0950416817, 0505853541 (Наталія).