6 березня о 18:00 в Мистецькому центрі "Галерея ІЛЬКО" відбудеться вечір класичної музики "AD LIBITUM".

Вхід: 70 грн.

В концерті звучатиме музика відомих композиторів: Bach - Gouno, Marcello, Mendelssohn, Elgar, Piazzolla та інших, які зачарують слухачів своїм звучанням. Під музику танго концерт супроводжуватиме танцювальна пара в складі Галини Сакалош та Іштвана Кекерченя.

Діана Гавата — вiолончель. Лауреат мiжнародних конкурсiв у Нiмеччині, Польщі, Францii та України. Випускниця Львівського Вищого Музичного Інституту у професора Шпіцера Є.Е. Концертує в країнах Європи, Південної Америки, Арабських Єміратах та Китаю.

Сюзанна Касо — фортепіано. Є випускником Національної музичної академії України, де навчалася у заслуженого артиста України проф. Валерій Козлова. Потім вона продовжила навчання в Королівському Північному коледжі музики під керівництвом відомого британського піаніста Грехема Скотта. Міжнародні успіхи і виступи — це перемога у XVI премія за виступи Стефано Marizza в жовтні 2012 року в Трієсті, Італія, виступи Бріджуотер «Роздуми про Дебюссі", перший приз у міжнародному конкурсі піаністів А. Затіна та Гран-прі у міжнародному конкурсі в Україні Надії XXI століття, та багато інших перемог та виступів. Протягом виконавської кар'єри Сюзанна співпрацювала з багатьма провідними оркестрами в Україні. Майбутні зобов'язання включають сольні концертні виступи по всій Великобританії, Центральній та Східній Європі. У минулому році Сюзанна входила в склад жюрі у двох престижних міжнародних конкурсах піаністів в Україні, а також була музичним редактором фортепіанних творів, написаних закарпатським композитором Йосипом Бартошем.