В п'ятницю, 4 березня о 19:00 в Мистецькому центрі «Галерея Ілько» в рамках всеукраїнського туру відбудеться концерт польського струнного квінтету «Volosi»

http://vk.com/event115664269

Вхід: 120 грн.
Квитки вже в продажі:
- Галерея ІЛЬКО (вул. Кошицька, 28)
- арт-кафе ВОТО (вул. Волошина, 24)

«Volosi» - це коли ти бачиш на власні очі, як інструмент і людина зливаються воєдино. Фантастично хвилююча музика».

«...В залі панувала ідеальна тиша, ніхто не смів порушити атмосферу тієї казки, що створили натхненні музиканти. Така музика знищує будь-які кордони та обмеження, все набуває іншого змісту»

«Надзвичайно, неперевершено і феєрично!»
Саме такі коментарі вдячних глядачів отримали концерти польських віртуозів, що вже стали доброю традицією в Києві, Івано-Франківську, Ужгороді, Львові, Вінниці та інших містах України.

Неймовірно емоційні та чуттєві польські віртуози - знову в Ужгороді, на концерті будуть представлені композиції з нового альбому “Nomadism”.

Учасники гурту Кшиштоф і Станіслав Ласони — випускники музичної академії імені Кароля Шимановського (Катовіце), зачаровані народною музикою, яку з дитинства чули у довколишніх гірських селах. Збігнєв Міхалек, Ян Качмажик та Роберт Важут — гуральські народні музики, мешканці гір, де сходяться кордони Чехії, Польщі та Словаччини.

Музиканти легко вплітають класичні мелодії європейських композиторів у потоки балканських, трансільванських і карпатських мотивів, поєднуючи вишуканість і майстерність виконання з невимушеністю, спонтанністю та надзвичайною емоційністю.
За два роки відсутності в Ужгороді квінтет зіграв у Франції, Бельгії, Канаді, Норвегії, Словенії, Італії, та навіть в Стольгольмскій Ратуші у присутності його величності Карла XVI Густафа, Короля Швеції.