ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ HUDAKI VILLAGE BAND?

<p "="">1. Щоб першими почути новий альбом. 
2. Відчути національний дух. 
3. Отримати автограф на обкладинці крутого вінілового диску. 

<p "="">Швидше хапай свій квиток!

9 учасників колективу представлять новий альбом під назвою "Йо!". Запис збірки почався ще в 2016 році в Бельгії і закінчився 5 студійними сесіями в Україні. Композиції з "Йо!" дають відчути новий вимір національної музики, приправлений незрівнянним ароматом Марамороша із Закарпаття.

HUDAKI з моменту створення групи в 2001 році не змінюють своєму вибору і грають тільки локальну мультиетнічну музику. До речі, аранжування роблять самі ж члени колективу. У підсумку виходить емоційне звучання на повну силу, властиве саме національній музиці. Така музика здатна пройняти до глибини душі!

У хлопців багато планів. Альбом "Йo!" буде доступний і у форматі вінілу. Дизайн обкладинки - це знімки фотографа Олександра Глядєлова (Київ). У грудні HUDAKI планують випустити кліп на пісню "Рекіти", режисером якого виступила Ганна Свєкольна. Глядачі побачать мікс із кадрів Берліна і рідного для учасників місця - с. Нижнє Селище.

Hudaki Village Band давно вже стали колективом, відомим на міжнародній сцені. Однак, не дивлячись на такий успіх, вони не забувають про Батьківщину, збираючи на своїх виступах в Україні аншлаги.

Станьте частинкою вечора душевної, чарівної музики і ви!