ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ ЮРІЯ ГОРБУНОВА?

1. Дізнатися, як створюються веселі скетчі на ТБ. 
2. Стати учасником інтерактивного номеру. 
3. Реготати до упаду.

 

Юрій Горбунов не потребує представлення для українського телеглядача. Довгий час популярний комедійний актор працював у програмах «Посміхніться, вас знімають», «Підйом», «Один за всіх», «Готовий на все», «Питання для чемпіонів» («Новий канал»), «Танці з зірками», «Суперзірка», «Великий пекарський турнір» («1 + 1») і так далі.

Сам артист зізнається, що вважає для себе ідеальним форматом «вечірнє ток-гумор-лайт-шоу», а його мрія - велике праймове вечірнє телевізійне шоу на розважальні і політичні теми.

Тепер Юрій Горбунов підготував для своїх шанувальників нову гумористичну програму під назвою «Пустощі та пестощі».

Часто буває так, що особливо веселі моменти виробництва кіно і телебачення залишаються за кадром. Часто, але не цього разу. Приготуйтеся до відкриттів! Потрапити на концерт Юрія Горбунова буде те саме що здійснити екскурсію на знімальний майданчик.

14 лютого у вас буде можливість побачити на власні очі, як створюються веселі історії. Навіть більше того! Ви зможете стати учасником деяких номерів.

Такий інтерактив запам'ятається надовго! Адже кожен скетч Юрія Горбунова - маленьке, але неймовірно смішне комедійне дійство.