Стати Миколаєм та взяти участь у благодійному забігу "Пробіжи – допоможи!" закликають усіх охочих представники спільноти U-Run (Uzhhorod Running Club).

Цього року акцію проведуть уже вдруге. Минулого разу участь у забігу взяли 64 ужгородці, серед яких і міський голова Богдан Андріїв. Тоді вдалося зібрати 9000 грн, які передали представникам громадської організації "Щасливі діти". На ці кошти активісти організували новорічне свято для 34 дітей з малозабечених та багатодітних родин, забезпечили піцу, солодкий стіл, подарунки і продуктові набори.

Учасники матимуть можливість обрати одну з двох дистанцій:

  • забіг "Я – спортсмен": 6 км (3 кола) для осіб старших 14 років. Реєстраційний внесок 80 грн;
  • забіг "Я – благодійник": 2 км (1 коло). Реєстраційний внесок 50 грн.

Деталі маршруту можна переглянути за посиланням.

Зареєструватися можна й онлайн за посиланням.

"Гроші від реєстрації на одну із запропонованих бігових дистанцій ми знову передамо ГО "Щасливі діти". Вони будуть направлені на подарунки для дітей з малозабезпечених родин. Тому будь-хто зможе подарувати свято тим, хто сьогодні, на жаль, перебуває у більш складних умовах. Кожен учасник отримає індивідуальний стартовий номер, сувенірний магнітик на згадку, гостинці від організаторів, подарунок від святого Миколая, величезний заряд енергії і море хорошого настрою!", – додав Микола Машіка.