Свято святого Миколая є особливо бажаним дитячим святом. За традицією, в ніч святий Миколай приносить дітям подарунки. Тож діти готуються звечора, чистять чобітки, пишуть записки та чемно лягають спати, щоб на ранок отримати гостинці від свого покровителя.

Діти які проживають в малозабезпечених родинах, теж чекають на подарунки. Ви можете стати святковим Миколаєм для них, допомігши цим дітям відчути тепло святкової пори!

Тому U-Run / Uzhhorod Running Club та ГО "Щасливі діти" запрошують Вас стати святковим Миколаєм та взяти участь у благодійному забігу «Пробіжи – допоможи!».

Гроші від реєстрації на одну із запропонованих бігових дистанцій, будуть направлені на подарунки для дітей з малозабезпечених родин. Наша спільна мета, подарувати свято тим, хто сьогодні в складніших умовах.

Тож давайте разом святкувати у веселих та здорових забігах, даруючи любов своїх сердець маленьким діткам що чекають на святого Миколая

Чекаємо на Вас у неділю 17 грудня з 11:00 на пл. Театральній. Старт забігів о 12.00.

Учасники матимуть можливість обрати одну з двох дистанцій:

- забіг "Я - спортсмен": 6 км. (3 кола). Взяти участь у дистанції можуть особи віком старше 14 років. Реєстраційний внесок 80 грн.;

- забіг "Я - благодійник": 2 км. (1 коло). Реєстраційний внесок 50 грн.

Деталі маршруту за посиланням: https://www.gpsies.com/

map.do?fileId=fncgbtnrpvnmm

fnb

Реєстрація учасників за посиланням https://goo.gl/forms/

qDSgFNhrIe792SwI3

Ви отримаєте індивідуальний стартовий номер, сувенірний магнітик на згадку про забіг, гостинці від організаторів (вода/чай/кава), подарунок від святого Миколая та величезний заряд енергії і море хорошого настрою!