Щорічно 6 грудня весь католицький світ відзначає День святого Миколая, і "Косино" розповість про історію цього свята, а ще краще - покаже традиції святкування наяву, якщо Ви завітаєте разом зі своїми дітками до нас у гості.

Зустріч із Святим Миколаєм та безліч солодощів - гарантовано!

Чому вже завтра?

Не дивуйтесь, 19 грудня православні християни святкують День святого Миколая, а ось католицьке свято відбувається на 13 днів раніше, тобто 6 числа. Саме з католицького Дня святого Миколая в європейських країнах починаються різдвяні свята.

Святий Миколай вважається чудотворцем, захисником невинно засуджених, покровителем мандрівників, моряків, торговців і, звичайно ж, улюбленим святим дітей.

Святий Миколай жив у ІІІ-ІV століттях на території сучасної Туреччини. З юних років Миколай присвятив себе служінню Богові, був єпископом міста Міри. Під час гонінь і переслідувань християн Миколая було ув'язнено, і він провів у в'язниці 8 років, продовжуючи проповідувати християнство.

Вся земне життя святого є уособленням добрих діянь, спрямованих на інших людей, а також безлічі чудес, якими відомий святий Миколай.