Кіноклуб розпочинає показ кінофільмів.

Фільм відкриття осіннього сезону :
«Шлях» (англ. The Way) – авторський фільм Еміліо Естевеса про подорож п’ятьох паломників по шляху Св. Якова, знятий у співпраці з своїм батьком – Мартіном Шином.

Фільм «Шлях» – філософське і пригодницьке кіно.

Том Ейвері вже не молодий. Він все життя пропрацював офтальмологом, розуміє багато, але так і не зміг достукатися до сина Деніеля. Той був досить норовливим і дуже відрізнявся від батька, можливо, різниця поглядів і заважала порозумітися.

Деніель загинув під час паломництва по Шляху Св. Якова. Це сталося через буревій, і тепер Тому належить відправитися до Франції за тілом єдиного сина. Опинившись на місці, Ейвері вирішує дійти по маршруту до кінця, прихопивши спорядження Деніеля і його прах.

Подорож виходить виснажливим, пізнавальним, часом веселим. Похід приносить Тому трьох попутників: ірландця Джека, голландця Юста і канадку Сару. Вони все надихалися чимось своїм, щоб подолати весь маршрут. Однак, зійшовшись в одній точці, змогли утворити якусь спільність. Ейвері і інші рухаються до фінішу через пригоди і позитивні моменти. І вони точно придбають куди більше, ніж планували на старті.