На святі будуть присутні обрядові плетіння та запускання віночків, вуглеходіння, стрибки через вогнище, встановлення Купала та спалення Марени, та багато інших забав, які відбувалися на Івана Купала. На заході будуть звучати автентичні, українські народні, закарпатські пісні, не виключають організатори і сучасну поп-музику.

Також кожен гість зможе взяти участь у традиційних обрядах і відчути всі дійства, які будуть представлені організатором фестивалю Наталією Сентимрей. Задум молодої активістки підтримало, а відтак посприяло реалізації цього проекту управління молоді та спорту Закарпатської ОДА.

За словами ідейної натхненниці, свято «На Івана Купала» в Ужгороді проходить вже в третє. І кожного року в організації заходу є певні новації. Так, 2015 рік відзначився театралізованим дійством: на свято прибули Водяники та Відьми. Торік головною подією торжества стало справжнє весілля.

А цього року обіцяють провести свято не менш цікаво, адже буде представлена автентично-обрядова кухня від Руху підтримки закарпатських військових, поливанки, тематичний аукціон, де гості позмагаючись зможуть знайти і придбати щось цікаве для себе.