Atomic Simao — київські музичні чарівники, що описують свою музику як psychedelic і space rock. Вони — діти великої хвилі 60-х років, котрі отримали величезну дозу натхнення від електроніки 90-х з присмаком acid jazz.

В арсеналі колективу вже аж 3 альбоми, найсвіжіший з яких побачив світ буквально у 2016 році. Про них знають не лише на рідній землі, але й далеко за межами України. Дебютний альбом Nodо вийшов на вінілі у Греції на CosmicEyeRecords.

Крім того, Atomic Simao активно гастролюють, і є бажаними гостями у Білорусі, Росії, Грузії та Польщі, постійно з’являються на різних іменитих фестивалях. Колектив навіть встиг розділити одну сцену з такими великими музикантами як RED SNAPPER, The HERBALISER і PSYCHIC TV.

Їх живі шоу перетворюються в колективну медитацію, тіла рухаються у такт, думки відлітають… Сюрпризи, спеціальні гості – жодне шоу Atomic Simao не схоже на попереднє.

На концерті група представить свій новий альбом Echo, який Karabas.Live охрестили інструментальним альбомом року і композиції, які вже залюблені слухачами, традиційно здивують космічними візуальними ефектами і, звісно ж, фірмовим неповторним звучанням.

Склад гурту::
Георгій Вальчук – drums
Нікіта Гавриленко – бас
Андрій Волков -pads, keys, fx
Віктор Жуков – guitar
Ніколай Шостов – перкуссии
Федір Сівцов – флейта

Бронювання квитків *: (067) 112 20 29
Бронь дійсна протягом однієї доби.
В день виступу всі бронювання знімаються.
Вийняток – Клуб Друзів.