Щорічний Всеукраїнський фестиваль екстремально короткого кіно “100 фільмів за 100 хвилин 2015” вже вчетверте пройде в Україні. Прем’єра в Ужгородівідбудеться 13 та 14 листопадау театрі ляльок “Бавка”, разом з іншими двадцятьмаукраїнськимимістами.

 

«100 фільмів за 100 хвилин» — це фестиваль однохвилинного кіно (не плутати з роликами, кліпами чи рекламою). Це повноцінні фільми, які апелюють до глядачів та розповідають абсолютно різнопланові історії, які, здавалось би, неможливо вкласти в одну хвилину, підтверджуючи тим самим вислів «стислість – сестра таланту!». Ігрове, анімаційне, документальне та експериментальне кіно лише з одним обмеженням – однохвилинний хронометраж.

 

Цього року на глядачів чекає цілий ешелон маститих кіномитців, які присвятили себе однохвилинному жанру. Це, наприклад, ДонХерцвальт, живий класик американської анімації, людина, чиє ім’я TheNewYorkTimes внесла до переліку кращих аніматорів усіх часів, а також численні номінанти на премію«Оскар» серед короткометкого метру, як от британський аніматор ЕіонДаффі, та ще низка постійних резидентів важливих світових кінофорумів. Ми не оминаємо й українських митців, роботи яких становлять близько 10% від загальної програми. А глядачі традиційно обиратимуть найкращі серед українських та іноземних фільмів.

 

Окрім цього, хочеться нагадати, щозсамогопочаткустворенняпроектуцеексперимент, передусімекспериментнадсамимсобою. Гарантувати, щопісляпереглядувасможнабуденазвати«нормальними», неможеніхто! Алеякщоуваснедостатньочасудляста, десятичинавітьодногофільму, якщопівторагодиннамелодраманаультрам’якихкріслахвідкриваєвамдверідоцарстваМорфеязнайте, цеподіядлявас!

 

Фестиваль проходить у багатьох містах України, від Ужгорода до Донецька та від Києва до Одеси! Загалом, жителі близько 20 українських міст зможуть побачити програму фестивалю.

 

Деталі фестивалю та вся життєво необхідна інформація знаходитьсяна сайті проекту  www.100films.kisff.org та у соц. мережі http://vk.com/stofilms_uzh

 

Проект організовано в рамках діяльності Київського міжнародного фестивалю короткомтеражних фільмів!