В Ужгороді відбудеться семінар для журналістів та активної громадськості, які здійснюють контроль органів місцевого самоврядування «Є-DATA - відкритий інструмент контролю за державними коштами».
11 травня о 16:00 команда проекту Є-data презентує можливості офіційного порталу використання публічних коштів - spending.gov.ua та конкретні кейси практичного використання інформації з порталу, роз'яснить законодавче регулювання ресурсу (хто, що і як повинен оприлюднювати на порталі).
Експерти розкажуть як можна здійснювати контроль за використанням бюджетних коштів, покажуть, куди йдуть гроші платників податків та ознайомить зі зручним інструментом пошуку – порталом 007.org.ua.
Реєстрація за посиланням: http://goo.gl/forms/XKyqKK5tEx
Місце проведення: Приміщення ректорату Ужгородського національного університету (площа Народна, 3, 4 поверх, мала зала)
Контактний телефон 06767222 88 (Анастасія)
Довідково:
Є-Data — це офіційний державний інформаційний портал у мережі Інтернет, на якому оприлюднюється інформація про використання публічних коштів та реалізується ідея «Прозорого бюджету»
Мета проекту: Створити відкритий ресурс, який забезпечить повну прозорість державних фінансів та задовольнить право громадськості на доступ до інформації.

Детальніша інформація про портал Є-data за цим посиланнямhttp://spending.gov.ua/web/guest/about1