17 квітня 2016 року о 19:00 в ILKO Gallery в рамках туру «We Do Change Tour» відбудеться виступ гурту pur:pur!

https://vk.com/purpuruzh

Продаж квитків для членів Клубу ДРУЗІВ відкрито з 25 березня.

Квитки можна придбати з 29 березня:
- ILKO Gallery (вул. Кошицька, 28)
- Voto art-cafe (вул. Волошина, 24)

Фантасмагорія, магія, невловимий зв'язок з Космосом - все це найчистіша і ніжна група «Pur:Pur»! Вона встигла стати помітною фігурою на українській сцені.

«We do change», - ствердно заявила про себе група Pur:Pur на відборі на «Євробачення 2016». І з цього моменту свіжу, фантастично-магічну музичну формацію з Харкова відкрили навіть ті, хто 8 останніх років по якомусь року долі взагалі нічого про неї не чув ...

«Pur:Pur» - це двічі чистота, ідея, якою акустичне тріо не тільки слід на сцені, але живе нею. Цікаво, що група заснувалася аж ніяк не професійними музикантами. Ніжна вокалістка Ната Сміріна - фармацевт, а Євген Жебко - режисер.

Але це не заважає їм бути відкритими і загадковими, як перші промені сонця, що пробиваються крізь прохолодний ранковий туман ...

«Pur:Pur» з їх джерельний інді-поп-роком, мелодійними експериментами зі звуком і приголомшливою філософією завоювали увагу навіть таких серйозних і впливових видань, як Esquire і Vogue. Творчість тріо високо оцінили «Rolling Stones», хлопці запам'яталися публіці на фестах «Дика м'ята», «Джаз-Коктебель», «Гоголь-фест», «Садиба-джаз».

Нещодавно акустичний колектив поділився зі світом платівкою Nevertheless і полоскотав фанатам нерви на сліпому прослуховуванні в 6-му сезоні «Голосу Країни».

Чудові емоції та найкращі пісні зібралися воєдино, втілившись у програмі майбутнього концертного туру.

Вхід: 120 грн