• Українські плавці-паралімпійці вибороли усі три медалі в комплексному запливі на 200 метрів
Знай наших!
09:15, 12 вересня 2016 р.

Знай наших!

На Паралімпіаді в Ріо українські плавці вибороли усі три медалі у комплексному індивідуальному запливі на 200 метрів (категорія SM10).

Зокрема, золоту медаль здобув Денис Дубров, показавши результат 2:06.87. Окрім золотої медалі, Денис цим результатом також встановив світовий та особистий рекорди.

Друге місце та срібну медаль здобув ще один представник команди України - Максим Крипак, показавши результат 2:08.10.

А Дмитро Ванзенко у цьому ж запливі фінішував третім, чим поповнив скарбничку медалей української збірної бронзою. Його результат - 2:10.48.

Нагадаємо, Збірна України зберегла третє місце в медальному заліку Паралімпіади-2016.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію