• Ужгород проти Моршина: хто переміг?
10:00, 12 жовтня 2015 р.

Ужгород проти Моршина: хто переміг?

У суботу, 10 жовтня, в м. Ужгород на стадіоні «Спартак» СДЮСШОР U-15 та U-17 протистояли одноліткам «Скали»

Першими на поле вийшли юні футболісти 1999 р.н. Зі старту активніше діяли гості, що й втілилося на 19 хв. у забитий м’яч: помилкою ужгородських захисників скористався Василь Череч і вивів «Скалу» вперед – 0:1. Після такого удару гості намагалися якнайшвидше оговтатися і встановити рівновагу. Найближчим до взяття воріт був Лінтур, та кіпер суперника з ударом Адріана впорався. А на 31 хв. гравець гостей отримав вилучення і здалось, що ось-ось господарі відіграються, та м’яч вперто не ліз у ворота, розповідає Карпатський об'єктив

У другому таймі моршинці завдяки злагодженій грі в центрі поля змогли нівелювати втрату одного гравця і переважали суперника. Перед фінальним свистком у карному майданчику гостей було гаряче. Під час останнього стандарту СДЮСШОРа до партнерів приєднався кіпер ужгородців. Серія ударів, які на себе приймали то захисники, то воротар взяттям воріт не увінчалася і гості довели матч до мінімальної перемоги – 0:1.

U-17: СДЮСШОР (Ужгород) – «Скала» (Моршин) – 0:1 (0:1)

Гол: Череч Василь 19.

Опісля цієї гри на поле вийшли гравці 2001 р.н. Стартовий штурм був за командою Пахомова, та в середині тайму гості дещо активізувалися і зуміли результативно втілити свою перевагу. На 25 хв., після чергового стандарту на ворота Степана Костю, Назар Цвик точним ударом відкрив рахунок у матчі – 0:1. У першій половині гри команди небезпечними моментами особливо не тішили, «шкіряний» більшість часу перебував у центрі поля.

Друга тридцятип’ятихвилинка розпочалася краще саме для ужгородців. Спочатку неточний удар Патріка Лесишина врятував господарів від другого пропущеного м’яча, а згодом СДЮСШОРівці встановили паритет. Гол на рахунку Владислава Яковлева.

У завершальній фазі матчу в обидвох колективів була велика кількість гольових моментів, та не вистачало точності. А стовідсотковий шанс на останніх хвилинах гри мали моршинці, але гравець «Скали» влучив у стійку.

Бойова нічия 1:1 двох рівних команд.

U-15: СДЮСШОР (Ужгород) – «Скала» (Моршин) – 1:1 (0:1)

Голи: Яковлев Владислав 39 – Цвик Назар 25.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію