«Дешевше грибів» - підприємець сплатить за фіктивні операції з дарами лісу півмільйона гривень

Під час документальної позапланової перевірки встановлено, що підприємець безпідставно відніс до валових витрат більш ніж 3,5 млн. грн. за нібито придбані у 12 підприємців гриби та ягоди. Що операції із закупівлі дарів лісу фіктивні – з’ясувалося швидко.

Недалекоглядний бізнесмен так захопився ідеєю «зекономити», що проколовся на елементарному. За його документами, 12  підприємців за один сезон продали йому 116,3 тонн грибів і ягід.  Тобто вийшло так, що кожен із цих підприємців власноруч зібрав ні багато ні мало – майже по 10 тонн грибів та ягід. Власноруч, бо жоден не мав ні найманих працівників, ні навіть дозволів на заготівлю.

У ході проведення перевірки встановлено ще багато цікавих моментів: ніхто ніяким чином не міг підтвердити фактів передачі дикоростучих від продавця до покупця, адже відсутніми є і акти приймання-передачі, і довіреності, і документи, що засвідчують транспортування та зберігання. З’ясувалося також, що продавці взагалі не мали реальної можливості поставити продукцію у таких великих обсягах: у них не виявилося ні складських приміщень, ні засобів для транспортування та іншого майна, які необхідні для здійснення таких господарських операцій. Продаж існував лише на папері.

Податківці застерігають бажаючих «економити» таким чином, що намагання уникнути сплати обов’язкових податків та зборів є марними. Відповідальність за такі дії буде неминучою. повідомили Закарпаття онлайн в .

«Дешевше грибів» -  підприємець сплатить  за фіктивні операції з дарами лісу півмільйона гривень, фото-1
ДПА у Закарпатській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
7 переглядів в листопаді
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі