• Головна
  • В одному із сіл Закарпаття відкриється навчально-дослідницька база виноробів
10:00, 29 вересня 2015 р.

В одному із сіл Закарпаття відкриється навчально-дослідницька база виноробів

У селищі Середнє відкриють першу виноробно-виноградарську навчально-дослідну ділянку європейських сортів винограду «ТРОЯНДА КАРПАТ»

На ній майбутні та діючі винороби та виноградарі, науковці та інші фахівці виноробно - виноградарської галузі зможуть навчатися нових підходів, обмінюватися досвідом, проводити практичні заняття, дослідження та освоювати нові інноваційні технології.
Відкриватимуть ділянку Асоціація студентів-економістів Закарпаття спільно з партнером Громадською організацією «Ініціатива регіонального та транскордонного співробітництва», розповідає 7dniv.info

Два роки тому на базі Свалявського технічного коледжу національного університету харчових технологій проходив міжнародний семінар на тему «Розвиток виноградарства та виноробства у Карпатському регіоні» за участі закарпатських та словацьких фахівців з виноробства. Семінар проводиться в рамках проекту «Троянда Карпат» Програми ЄІСП ТКС «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013». Тоді для студентів спеціальності «Бродильне виробництво, виноробство» (спеціальність – одна з перших в коледжі і відкрита разом і з закладом у 1964 році) вперше закуплене спеціальне обладнання. До цього практикуватися майбутні винороби могли тільки на держпідприємствах, які на сьогодні в області майже не діють. Коледж отримав спеціальні насоси, фільтри, обладнання для витримки виноматеріалів тощо.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#винороби
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...